Jak przyciągnąć klienta wykorzystując kolory w ubiorze?
Jak przyciągnąć klienta wykorzystując kolory w ubiorze?

Jakie znaczenie mają poszczególne kolory?

W każdej branży obowiązuje określona kolorystyka, która ma swoją symbolikę. W biznesie dobrym wyborem są kolory neutralne, takie ja szary i granat, ponieważ wzbudzają respekt i szacunek oraz podkreślają profesjonalizm. Niebieski kojarzony jest z bezpieczeństwem, zaufaniem i stabilizacją. Branża gastronomiczna i florystyczna może oczywiście z tych kolorów korzystać, pod warunkiem, że są zgodnie z brandem lokalu i odzwierciedlają kulturę i założenia biznesowe firmy. Fartuchy florystyczne dobrze wyglądają w żółtym, który jest kolorem energetycznym, przykuwającym uwagę lub zielonym, kojarzonym z bezpieczeństwem i naturą.

Fartuchy dla gastronomii - jakie kolory?

Kolorystyka fartuchów gastronomicznych nie powinna być zanadto krzykliwa, ponieważ kolor czerwony i ostro pomarańczowy są bardzo energetyczne i wywołują silne emocje u odbiorcy. Klienci, którzy przychodzą na obiad, oczekują przyjemnej i spokojnej atmosfery, dlatego dobrym wyborem są kolory neutralne, takie jak beżowy, szary, niebieski lub elegancka czerń. Fartuchy kuchenne i kelnerskie powinny cechować się estetyką i kolorystyką, podkreślającym profesjonalizm firmy. Przy wyborze koloru fartuchów warto mieć na uwadze przede wszystkim wysoką jakość.

Fartuchy na zamówienie dla gastronomii i branży florystycznej - pokreśl wizerunek Twojej firmy

Tekstylia szyte na zamówienie powinny być idealnie dopasowane do potrzeb i wymagań firmy, zarówno pod względem fasonu i kroju, jak i kolorystyki. Dlatego zawsze warto takie fartuchy zamówić, ponieważ odgrywają bardzo ważną rolę wizerunkową. Fartuchy florystyczne na zamówienie oraz dla lokali gastronomicznych wykonuje nasza firma Kitchenista, oferująca pełną możliwość personalizacji dla firm. Dodatkowym atutem oferty jest wykonanie atrakcyjnego haftu na fartuchach, dzięki czemu zyskują na oryginalności i podkreślają indywidualizm danej marki.

Fartuchy na zamówienie to idealne rozwiązanie dla wszystkich firm, które chcą podkreślić swój wizerunek i wyróżnić się na tle konkurencji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl