Fartuchy dla pracowników gastronomii - jak powinny wyglądać?
Fartuchy dla pracowników gastronomii - jak powinny wyglądać?

Warto się wyróżnić

Myśląc o odpowiednim fartuchu, większość osób powie pewnie, że powinien być on przede wszystkim schludny. To jednak nie wystarczy. Najlepiej postawić na indywidualnie zaprojektowane fartuchy dla gastronomii. Dlaczego? Taki fartuch będzie się wyróżniał i sprawi, że dany lokal będzie prezentował się po prostu profesjonalnie. Świetnym rozwiązaniem jest naszycie na fartuchu nazwy lub logo firmy, choć umieścić można na nim także imię pracownika czy hasło reklamowe. Treść nadruku wynika z konkretnej strategii marketingowej, dlatego ciężko tu o uniwersalne rozwiązania. Goście na 100 procent zwrócą uwagę na nadruk umieszczony na fartuchu, warto więc ten fakt wykorzystać!

Spójność z otoczeniem

Fartuch z logo pozwoli na budowanie w oczach klientów pozytywnego wizerunku danego lokalu gastronomicznego. Ale jest jeszcze jedna kwestia. Fartuchy dla kelnerów powinny pasować do wystroju wnętrza i charakteru miejsca. Ważne więc, by dokładnie przemyśleć kolorystykę i formę fartucha, tak aby tworzył on harmonijną całość z aranżacją. Wygląd to jednak nie wszystko. Fartuchy kuchenne i kelnerskie powinny cechować się szczególną trwałością i być łatwe do utrzymania w czystości. Aby mieć pewność co do solidności fartuchów, a także ich wyjątkowego wyglądu, warto zdecydować się na projekt indywidualny. Chętnie go stworzymy, biorąc pod uwagę charakter lokalu, serwowane w nim dania, lokalizację, wystrój pomieszczenia i życzenia naszych klientów. Chodzi przecież o to, by fartuchy dla gastronomii przełamywały nudę i przykuwały wzrok!

Fartuch to jeden z tych elementów, który nie tylko pełni funkcje praktyczne, ale również dekoracyjne. Kupienie zwykłych, nawet schludnych i kolorowych fartuchów, nie jest polecane. Będą one standardowe i sprawią wrażenie, że lokal nie ma charakteru. Zwłaszcza kelnerzy i osoby obsługujące gości, powinny jakość się wyróżniać. Fartuch daje przestrzeń, by wizualnie przyciągnąć uwagę klientów i budować w ich głowach pozytywny odbiór danej restauracji, kawiarni, cukierni czy baru.

Wszystkich restauratorów i właścicieli innych punktów gastronomicznych zachęcamy do oferty specjalnej dla firm: https://kitchenista.pl/fartuchy-dla-gastronomii

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl