Czy fryzjer potrzebuje odzieży ochronnej do pracy?
Czy fryzjer potrzebuje odzieży ochronnej do pracy?

Fartuchy szyte na miarę to tekstylia o bardzo szerokim zastosowaniu, z których z powodzeniem mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Doskonale sprawdzają się nie tylko podczas użytku domowego, ale także firmowego, stąd też sprawdzają się w wielu branżach, począwszy od gastronomicznej, poprzez turystyczną, a skończywszy na florystycznej. Fartuchy od lat są nieodzownym atrybutem pracowników restauracji, pensjonatów, kawiarni, hoteli oraz kawiarni.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, fartuchy wykorzystywane są również w przypadku gabinetów kosmetycznych oraz salonów fryzjerskich. Wspomniany rodzaj działalności usługowej wiąże się z dostosowaniem zarówno lokalu, jak i stanowisk pracy do obecnie obowiązujących wymogów i zasad ergonomii.

Po co fryzjerowi fartuch?

Ze względu na występowanie w zakładach fryzjerskich zagrożeń chemicznych, konieczne jest stosowanie odzieży ochronnej/roboczej, która pozwoli na uniknięcie wielu zagrożeń. Mowa w tym momencie w głównej mierze o niepożądanych reakcjach alergicznych, które mogą skutkować różnymi dolegliwościami oraz schorzeniami.

Fartuch fryzjerski to sposób nie tylko na skuteczną ochronę przed zabrudzeniami, ale także na schludny, a zarazem i profesjonalny wygląd każdego fryzjera. W ten sposób wzbudza on większe zaufanie wśród potencjalnych klientów, którzy sugerując się wyglądem takiej osoby, mogą mieć pewność świadczenia z jej strony najwyższej jakości usług.

Funkcjonalność fartucha fryzjerskiego

W zależności od wybranego rodzaju i modelu fartuch fryzjerski może być wyposażony w bardzo praktyczną i wygodną, przednią kieszeń. Pozwala to na posiadanie zawsze pod ręką wszystkich tych drobnych akcesoriów, które są wykorzystywane podczas pracy. Mowa w tym momencie w szczególności o takich przyrządach jak np. grzebień lub spinki.

Wybierając firmę Kitchenista, możemy mieć pewność, że produkowane przez nią tekstylia wykonywane są z wysokogatunkowych materiałów. Dzięki temu mamy do czynienia z eleganckimi, trwałymi i odpornymi wyrobami, również i na te bardzo uporczywe i niekiedy trudne do usunięcia zabrudzenia. Wykonanie omawianych produktów na wymiar, daje gwarancje ich wygodnego i funkcjonalnego użytkowania. Dodatkowo możemy liczyć na atrakcyjny i modny design oraz na zastosowanie licznych, praktycznych rozwiązań takich jak np. wspomniane kieszenie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty dla firm: https://kitchenista.pl/oferta-dla-firm

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl