Różnice między zapaską a fartuchem
Różnice między zapaską a fartuchem

Wybór odpowiednich fartuchów gastronomicznych będzie zależał od ich przeznaczenia i osobistego wyboru. Długość, pokrycie, styl i materiał fartucha mogą pomóc określić, w jaki sposób powinien być używany fartuch.

czytaj całość »
A może by tak fartuch na prezent?
A może by tak fartuch na prezent?

Każdy miłośnik gotowania i pasjonat sztuki kulinarnej lubi spędzać czas w swoim królestwie, czyli w kuchni. Przyjemność z przygotowywania potraw może zostać jeszcze bardziej zwielokrotniona. Oprócz nowoczesnego wyposażenia w wysokiej klasy sprzęty kuchenne i niezbędne wiktuały spożywcze bardzo ważny jest odpowiedni strój. Fartuch kuchenny musi być wygodny i komfortowy w użytkowaniu, a przy tym powinien być estetyczny. Taki ubiór wierzchni nie tylko zabezpiecza ubranie przed plamami, ale także wpływa bardzo pozytywnie na nastój kucharza czy kucharki.

czytaj całość »
Jak przyciągnąć klienta wykorzystując kolory w ubiorze?
Jak przyciągnąć klienta wykorzystując kolory w ubiorze?

Strój służbowy jest wizytówką pracownika i jego firmy dlatego powinien być bardzo starannie dobrany. To element komunikacji niewerbalnej, który wiele mówi i może wywoływać różne, nawet skrajne emocje u odbiorcy. Kluczową rolę odgrywa nie tylko rodzaj garderoby i jej fason, ale przede wszystkim kolor. To od niego zależy, jak będzie postrzegany personel i czy będzie budził pozytywne skojarzenia. Kolor w ubiorze jest ważnym elementem strategii marketingowej, dlatego warto wiedzieć, jak poszczególne barwy oddziałują na odczucia klientów.

czytaj całość »
Dlaczego haft na fartuchu to dobry pomysł?
Dlaczego haft na fartuchu to dobry pomysł?

Haft jest jedną z technik znakowania odzieży, która cieszy się coraz większą popularnością. Wykorzystuje go wiele firm, które chcą podkreślić indywidualny charakter swojej działalności i wyróżnić się na tle konkurencji. Profesjonalnie wykonany haft jest idealnym pomysłem na personalizację, ponieważ odgrywa niebagatelną rolę w promowaniu marki na rynku. Ma to szczególne znaczenie w branży gastronomicznej, hotelarskiej, florystycznej czy kosmetycznej, gdzie personel ubrany jest w estetyczne fartuchy i zapaski.

czytaj całość »
Cechy estetycznego fartucha kuchennego
Cechy estetycznego fartucha kuchennego

Praca w restauracji wymaga od personelu nie tylko miłej i fachowej obsługi, ale przede wszystkim nienagannego wyglądu. Pracownicy powinni prezentować wysoki poziom higieny i estetyki. Dzięki odpowiednio dobranym kolorystycznie do brandu lokalu tekstyliom firma jest postrzegana profesjonalnie i wyróżnia się na tle konkurencji. Pracownicy kuchenni, kelnerzy i barmani ubrani w eleganckie, czyste i schludne stroje firmowe wyglądają profesjonalnie, co świadczy o wysokim standardzie lokalu gastronomicznego.

czytaj całość »
Fartuch na zamówienie - dlaczego warto?
Fartuch na zamówienie - dlaczego warto?

Prowadzenie działalności gastronomicznej czy florystycznej jest popularnym zajęciem wielu osób. W miejscu pracy liczą się nie tylko odpowiednie umiejętności i przyjazna obsługa klienta, ale także schludny i nienaganny wygląd. Personel ubrany w odzież firmową w postaci fartuchów wygląda bardzo profesjonalnie i wzbudza sympatię i zaufanie klientów. Fartuch ma duże znaczenie wizerunkowe, dlatego warto nadać mu indywidualny wymiar i dopasować go ściśle do charakteru pracy i specyfiki działalności danej firmy.

czytaj całość »
Dlaczego pracownik kwiaciarni powinien nosić fartuch?
Dlaczego pracownik kwiaciarni powinien nosić fartuch?

Praca florysty wymaga kreatywności, zmysłu estetyki, dokładności i zdolności manualnych. Obcowanie z roślinami to nie tylko piękne zapachy. Aby stworzyć niepowtarzalny bukiet kwiatów, potrzebnych jest wiele akcesoriów i narzędzi, takich jak gąbki i kleje, papiery, juty, druciki, szczypce, nożyczki, taśmy i wstążki. Używanie różnorodnych dodatków florystycznych mogłoby spowodować zabrudzenie lub uszkodzenie odzieży pracownika, dlatego niezbędny staje się profesjonalny fartuch. To podstawowy element wyposażenia, dzięki któremu florysta wygląda schludnie i profesjonalnie.

czytaj całość »
Fartuchy dla pracowników gastronomii - jak powinny wyglądać?
Fartuchy dla pracowników gastronomii - jak powinny wyglądać?

Trudno sobie wyobrazić jakikolwiek lokal gastronomiczny, w którym pracownicy nie mają nałożonych na siebie fartuchów. Ma to przede wszystkim wymiar praktyczny, choć nie tylko. Stylowe fartuchy pełnią także rolę wizerunkową. Dlatego warto zadbać o ich warstwę wizualną. Bo fartuch, niby tak oczywisty element, przykuwa wzrok klienta i jest to jeden z elementów, które budują jego pierwsze wrażenia na temat konkretnego lokalu. Jak więc powinien taki fartuch wyglądać?

czytaj całość »
Bake!
Bake!

"Bake my day" - czyli sama słodycz na warszawskiej mapie kulinarnej. Ulubiony kolor - pink! I pod tym hasłem zrealizowaliśmy kolejne zamówienie na fartuchy. Jak wyszło? Sami oceńcie. 

fartuch kelnerski dla Bake my day

Fartuszki kelnerskie, zapaski, fartuchy kuchenne to nasza specjalność. Jeśli również szukacie fartuchów gastronomicznych dla swojej ekipy to zapraszamy do nas.

Realizacje
Fartuch kelnerski

Większość naszych zamówień na fartuchy to Wasze indywidualne projekty. Przyznam, że dzięki Wam ta praca nie jest nuda. 

Na zdjęciu przesympatyczni ludzie z Molto Bene w Torunia w fartuchach, które sobie wymarzyli.

Jeśli również masz swój pomysł na fartuch kelnerski to serdecznie zapraszamy do współpracy. Fartuchy kelnerskie to nasza specjalność :).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl